Hotel San Paolo
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Hotel San Paolo Aparecida, som ligger lige ved Mirante da Torre da Basílica, tilbyder en komfortabel indkvartering med Wi-Fi i hele ejendommen. Kennedypladsen og Capela da Ressurreição kan nås på henholdsvis 15 minutters gang og 5 minutters gang.
Nærliggende attraktioner inkluderer Nossa Senhora da Conceição Aparecida Katedral. Du kan nå til Estacao Basilica Nova sporvognstation inden for 5 minutters spadseretur.
Restaurante Manto Azul og Lanchonete Tio Patinhas ligger 5 minutters gåtur væk og tilbyder nogle af de bedste retter i Aparecida.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Er der parkeringsplads ved det Hotel San Paolo?
Der er en parkeringsplads på det Hotel San Paolo gratis. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Hotel San Paolo?
Kunder skal tjekke ud fra et Hotel San Paolo ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Hotel San Paolo?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Hotel San Paolo er 172$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.